Bezpieczne przechowanie insektycydy, benzyny, farby, rozpuszczalniki, materiały czyszczące. Łagodnie osób niewidomych może wykorzystać je niewłaściwie. Uważają, że dana osoba będzie łatwo stać się mylić przez bałagan, mogą starać się robić rzeczy, które nie są już bezpieczne, jak za pomocą pieca i może stopniowo stają się niezgrabne, więc będzie on potknąć rzeczy jak niskie meble lub luźne dywany rzut.cat's claw Rozważmy poziom danej osoby z zaburzeniami teraz, ale planować na zwiększenie utraty wartości. Osoba może odmówić bez twojej realizując swoje zwiększone ryzyko. Gdy choroba postępuje danej osoby, powtórzyć badanie. Istnieją książki o "Alzheimer sprawdzające" w domu i Stowarzyszenia Alzheimera ma przydatnych zasobów, aby doradzić.

Opieka domowa może składać się głównie z upewniając się, że dana osoba nie staje się zagubiony, zdezorientowany lub rannych. Dla tych rodzajów pomocy, opieki domowej jest często lepsze niż w domu opieki. Ponadto, co ludzie potrzebują opieki w domu nie jest przede wszystkim opieki medycznej lub opieki, ale pomóc w tak zwanych czynności życia codziennego (ADLS). Należą gotowanie, jedzenie, ubieranie się, i kąpieli, korzystania z toalety, pomoc w pracach domowych, zakupy, płacenie rachunków.

Niedożywienie: Typ niedożywienie spowodowane niedostatecznym spożyciem żywności lub niezdolność organizmu do skorzystania z niezbędnych składników odżywczych. Niedożywienie jest problemem dla wielu starzejących się ludzi, którzy żyją samotnie lub którzy mieszkają w domach opieki. Niedożywienie i utrata masy ciała nie zawsze idą w parze. Ludzie mogą niedożywione bez utraty wagi. Mogą być z nadwagą i niedożywionych. Większość ludzi, którzy nie spożywają wystarczającej ilości żywności też nie spożywają wystarczającej ilości witamin i minerałów, co czasem prowadzi do niedoboru witamin lub minerałów.
napisane przez:

Kategorie: George Lucas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *