Komiks Rycerze Starej Republiki

Zespół jelita drażliwego, który jest powszechnie określany jako "IBS" jest wyzwaniem warunkiem, że wiele osób doświadcza. Podczas gdy dokładna przyczyna nadwrażliwości jelita grubego jest znane, istnieje wiele teorii wokół jednego rozumowanie może doświadczać tego konkretnego stanu. W Stanach Zjednoczonych, zostało ustalone, że co najmniej 30% całkowitej populacji cierpi na tym powikłania żołądkowo-jelitowego na bieżąco. Jeśli zastanawiają się skąd wiesz, jeśli masz zespół jelita drażliwego, to jest prawdopodobne, aby korzystać z informacji zawartych w tym szczególnym przewodnikiem zdrowia.

Objawy IBS

Istnieje wiele objawów, które są związane z zespołem nadwrażliwego jelita grubego. Wszystkie objawy prowadzić do dużej ilości dyskomfortu dla osobnika, który ich przeżycia.

Większość osób doświadcza bólu w żołądku z jednego lub wszystkich z następujących objawów:

Komiks Rycerze Starej Republiki

Zaparcie

Biegunka

wzdęcia

Przekazywanie śluzu w stolcu

Komiks Rycerze Starej Republiki

Czując się jak gdyby Jelita nie są wyczerpane

Ciężkie Teorie CrampsThe za Przyczyny IBS

Istnieje wiele teorii za rozwój IBS, ale nikt nie jedyna przyczyna została ustalona. Lekarze zdają sobie sprawę z faktu, że układ trawienny po prostu nie działa tak jak powinno. Jednak przy badaniu przewodu pokarmowego, lekarze stwierdzili, że nie jest to wynikiem zapalenia.

Badania nawet zrobiono w celu ustalenia, czy nieprawidłowe narośle powodować komplikacje, ale to nie wydaje się być tak, albo. Są badania, które wskazują, że może być powikłania między sygnałami, które są przekazywane przez nerwy pomiędzy przewodu pokarmowego i mózgu, co prowadzi do zaburzeń mięśniowych w tej części nadwozia. Oprócz tych informacji, zmiany w hormonów, niektórych środków spożywczych, a nawet niektórych rodzajów leków może prowadzić do objawów, które są związane z zespołem jelita drażliwego.

napisane przez: healthandfitness.pl

Kategorie: George Lucas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *