Istotne jest, że każdy z nas, nauczyć się podstaw pierwszej pomocy na oparzenia. Gdy dana osoba doświadcza oparzenie, skóra jest zniszczona. Istnieje wiele zagrożeń i potencjalnych powikłań, które mogą wynikać bezpośrednio po poparzenie. Skóra jest odpowiedzialny za kontrolowanie ciepło jest zatrzymywane, a emitowane przez ciało. Pomaga to w zapewnieniu, że płyny są zabezpieczone w korpusie. Odgrywa również ważną rolę w ochronie nas przed czynnikami zakaźnymi, które mogą nam zaszkodzić. Nawet najmniejsza ilość uszkodzeń otrzymanych w wyniku oparzenia, może spowodować poważne konsekwencje, jeśli odpowiednie kroki pierwszej pomocy nie są brane dbać o kontuzji. W tym poradniku dowiesz się wielu podstawowych czynności pierwszej pomocy, które powinny być brane powinny jednostka cierpi z powodu oparzenia w twojej obecności.

Oparzenia pierwszego stopnia

Oparzenia pierwszego stopnia są uważane za co najmniej poważne wszystkich oparzenia, które mogą występować przez osoby, ale mogą one prowadzić do komplikacji, jeśli nie opieką odpowiednio. Tego rodzaju oparzeń wpływa na najbardziej zewnętrzną warstwę skóry. Będziesz zazwyczaj zaobserwować czerwone przebarwienia, być objawy stanu zapalnego i bólu jest prawie zawsze związane z tego typu oparzeń. Jeżeli obszar, który ma wpływ jest mniejszy niż trzy do czterech cali, można wykonać następujące czynności pierwszej pomocy:

Należy natychmiast pracować, aby schłodzić powierzchnię skóry, która została dotknięta palić. Możesz złożyć normalną wodę z kranu w chłodnym - ale nie bardzo zimno - ustawienia. Woda powinna mieć możliwość uruchomienia na obszarze przez okres do piętnastu minut. Działa to w celu wyeliminowania bólu przez zmniejszenie obrzęku. Chłodna woda jest korzystna w prowadzeniu ciepło od oparzeń.

napisane przez:

Kategorie: George Lucas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *