Czy Star Wars Rebels jest lepsze od The Clone Wars?

Co dokładnie są wszy? Są pasożytnicze owady, które żyją we włosach i skórze głowy ludzi. Mogą one występować w trzech różnych formach: nitów, nimf i dorosłych. Gnidy są jaja dorosłych wszy. Wiele razy gnidy są mylone z łupieżem czy może lakier do włosów, który suszy. Nitów przymocować mocno do trzonu włosa pod kątem i ma w przybliżeniu jeden tydzień do wylęgu. Gdy nitów wylęgają zamieniają się w nimfy. Te nimfy potrzebują mączki z krwi w ciągu 45 minut, aby przeżyć. Nimfy stać dorosłych w około 7 dni po wykluciu. Gdy nimfa staje się dorosły, mogą żyć do 30 dni na głowie osoby. Muszą krew, aby przetrwać i umrze w ciągu 2 dni bez niego.

Wesz głowowa jest stosunkowo częstym schorzeniem, zwłaszcza u młodszych dzieci. Szacunki pokazują, że około 6 do 12 milionów na całym świecie ludzie są porażone rocznie. Epidemie występują zwykle w szkołach lub innych placówkach grupy. Każdy jest zagrożony staje porażone. Przedszkolne i szkoły podstawowej dzieci są zarażone najczęściej, a niezależnie od powodu, kobiety w każdym wieku zostają zaatakowane częściej niż mężczyźni.

Czy Star Wars Rebels jest lepsze od The Clone Wars?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wszy mogą zakazić nikogo, bez względu na higienę osobistą. Jedna osoba może dostać wszy od wejścia w bliskim kontakcie z osobą zakażoną już. To jest bardziej powszechne u dzieci, ponieważ mają tendencję do pochodzą w bliższym kontakcie ze sobą podczas gry, w autobusie szkolnym lub podczas zajęć w klasie. Można również uzyskać wszy przez noszenie odzieży zaatakowanych korzystając zarażonych ręczniki, szczotki i grzebienie lub leżąc na kanapie lub poduszki, które zostały skażone. Wszy nie rozprzestrzenił się na ludzi z dowolnego gatunku zwierzęcia i nie może skakać lub latać.

Czy Star Wars Rebels jest lepsze od The Clone Wars?

Ważne jest, aby pamiętać, wszy nie są niebezpieczne i mogą zostać usunięte w sposób bezpieczny, skuteczny, jeśli znasz poprawną metodą i leczenie w użyciu.

napisane przez:

Kategorie: Gry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *