Gwiezdne Wojny a historia

orientacyjny zdrowotnej Niedawne orzeczenie Sądu Najwyższego zwrócił pochwały od prezydenta Obamy, który powiedział, że "nadszedł czas dla nas, aby przejść do przodu w celu realizacji oraz, w razie potrzeby poprawić."

Obama objął szczególną uwagę na przepisy prawa, które wyjaśnił wolę po raz pierwszy dostarczyć ubezpieczenie zdrowotne dla prawie wszystkich Amerykanów, gdy jest on w pełni wdrożony w 2014 roku rozwiane obawy, że miliony Amerykanów do porzucenia swoich aktualnych planów ubezpieczeniowych.

Oczekuje się, że nowa ustawa lecznictwo wzmocnić już gwałtowny wzrost popytu na pracę służby zdrowia. Wśród tych prac są asystenta medycznego biura, pielęgniarka, farmaceuta, technik laboratoryjny kliniczne, międzynarodowa firma transportowa fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, ratownik i masażysty.

Sprawozdanie Prezesa przyszedł wkrótce po Sąd Najwyższy podtrzymał swój projekt ustawy zdrowotnej, która wcześniej nie wzbudziła wiele dyskusji politycznej. Decyzja jest dostępna na stronie internetowej Sądu Najwyższego.

Gwiezdne Wojny a historia

Większość sędziów w zasadzie powiedzieć, że dana osoba mandat-kontrowersyjny wymóg, że większość Amerykanów zakupu ubezpieczenia zdrowotnego lub zostać ukarany grzywną, można przyrównać do podatku, a zatem jest konstytucyjna.

"Ponieważ Konstytucja dopuszcza takiego podatku, to nie jest nasza rola, żeby go zabronić, albo zdać się na jego mądrości i sprawiedliwości," Chief Justice John Roberts wskazał w swojej opinii.

Obama starał się podkreślić, że "powinno to być całkiem jasne już, że nie zrobił tego, bo to była dobra polityka, zrobiłem to, bo wierzył, że to dobre dla kraju".

Po wielkiej debaty na skinienie Sądu Najwyższego, branża opieki zdrowotnej szybko udowodniła swoją siłę na rynku pracy poprzez dodanie 12.000 miejsc pracy w gospodarce narodowej w lipcu USA Bureau of Labor Statistics (BLS) donieśli niedawno.

napisane przez:

Kategorie: Gry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *