Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy - co bylo dobre a co zle?

Ludzie, którzy doświadczają niezwykły podrażnienie w nogach, które graniczy z bycia łagodnym do bolesna często mają syndrom niespokojnych nóg (RLS). To choroba, która jest również znana jako syndrom Wittmack-Eckbom wpływa dziesięć procent ludności, aw ciężkich przypadkach może poważnie wpływać na jakość Osoby życia. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą uzyskać tę chorobę i może uderzyć w młodym wieku, stopniowo pogarsza jako osoba dorasta. Nadal nie wiadomo, skuteczne lekarstwo na to, ale istnieją różne leczenie, które można zrobić, aby złagodzić ból.

Ćwicz regularnie

Badania wykazały, że jeśli osoba z RLS czy umiarkowane ćwiczenia, które buduje swoją dolną część ciała i aerobik objawy zostanie zmniejszona o 50 procent. Wyniki są najbardziej widoczne, gdy jesteś w swojej 6 tygodniu ćwiczeń na 3 dni w tygodniu. Pamiętaj, aby nie przesadzić ćwiczenia ponieważ ma tendencję do pogorszenia się osób RLS.

Unikaj kofeiny, tytoniu i alkoholu

Te trzy wydają się pogorszyć Osoby RLS. Ludzie, którzy regularnie palą miałyby trudności w quiting zwyczaj więc starają się zminimalizować palenie na początku. Unikaj napojów takich jak kawa, napoje http://www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-caloroczne bezalkoholowe i napoje alkoholowe.

Miłego nawyk spania

Stworzenie dobrego nawyku spania przez wystarczająco dużo odpoczynku i upewnij się, iść do łóżka w tym samym czasie co noc. Twój pokój powinien być wystarczająco wygodne dla ciebie. Czynniki takie jak temperatura pokojowa, hałas w pokoju, komfort łóżka powinny być brane pod uwagę przy opracowywaniu dobry nawyk spania.

Naucz się relaksować

Ludzie, którzy są zestresowani zwykle wydobyć ich RLS. Ucząc się zrelaksować uniknąć swój RLS powstawaniu. Spróbuj nauczyć się medytacji lub jogi, dwie techniki, które mogą skutecznie sprawiają, że człowiek zrelaksowany.

Ciepły i zimny kompres

Jeśli RLS jest dość bolesne, można zastosować ciepłą lub zimny kompres na nogach i spróbuj na przemian między nimi. Sposób ten jest bardzo skuteczne w łagodzeniu bólu wniesioną przez RLS.

Zwalczanie skutków zespół niespokojnych nóg może być trudne bez odpowiedniego doradztwa i wiedzy.

napisane przez:

Kategorie: Gry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *