Czy George Lucas to dobry rezyser?

Nietrzymanie moczu i kału i może być poważnym problemem dla ludzi, którzy są DNA wstrząsane lub którzy mają ograniczoną mobilność i przykuty do wózka inwalidzkiego lub cierpiących na demencję. Oba te warunki mogą tworzyć wysypki, które mogą podrażniać skórę i powodować łagodny dyskomfort bardzo bolesnych doświadczeń.

Nietrzymanie moczu związane z zapalenie skóry (IAD) dotyka ponad 40% osób w zakładach opieki długoterminowej. Zarządzanie tego warunku wymaga planu, który będzie utrzymać skórę czysta i sucha. Istnieje wiele produktów, które mogą być używane, ale prawdziwym rozwiązaniem jest określenie podstawowych warunków, które są tworzenia moczu w pierwszej kolejności. Ustalenie tych przyczyn, a następnie traktując nich jest najlepszy długoterminowe obrony przed IAD.

Co powoduje wysypkę związanego z IAD?

Obie formy nietrzymania moczu może doprowadzić do stanów, które mogą uszkodzić skórę i spowodować infekcję. Nietrzymanie moczu może doprowadzić nadmiar wilgoci, która atakuje równowagę pH skóry i pozostawia podatne na zakażenie. Problem kału wstrzemięźliwość doprowadza skórę do kontaktu ze szkodliwymi bakteriami, które mogą zagrozić system obronny skóry i przynieść na bolesnej infekcji wtórnej. Im dłużej skóra jest narażona na te zagrożenia nastąpi większe prawdopodobieństwo infekcji.

Czy George Lucas to dobry rezyser?

Nawet czyszczenia powierzchni może być problem. Jeśli nie wykonano natychmiast, tarcie spowodowane czyszczeniem może zakłócić równowagę pH i stworzyć problem. Ponad jedna trzecia pacjentów, którzy są hospitalizowani doświadczy tego stanu, a klucz jest natychmiastowa pomoc przez pracowników i leczenia przyczyn. Często po prostu nie ma wystarczająco dużo pracowników, aby obejść to zrobić skutecznie.

Jak zminimalizować ryzyko IAD

Jak wspomniano, szybka pielęgnacja i leczenie przyczyny nietrzymania moczu są ważne w zmniejszaniu narażenia skóry na IAD. Jednakże istnieje szereg wyrobów, które mogą być wykorzystywane, które pomagają zarządzać sytuacji. Spodnie moczu, szczególnie w przypadku nietrzymania stolca może przejść długą drogę w skórze będącej w kontakcie ze szkodliwymi bakteriami. Podkładki są skuteczne do pochłaniania nadmiaru moczu i utrzymać skórę suchą. bariery skóry, nawilżające i konkretne środki czyszczące pH są również narzędzia, które są dostępne dla opiekunów.

Zastosowanie wysokiej jakości produktów, które mogą odprowadzanie wilgoci oraz utrzymać skórę sucha i czysta jest najlepszym sposobem, aby zapobiec infekcji powstawaniu. Nietrzymanie moczu i kału może być poważnym problemem zdrowotnym dla tych, którzy są hospitalizowani lub mają ograniczoną mobilność. opiekunowie powinni zdawać sobie sprawę z możliwości mają one dostępne do kontroli tej choroby.

napisane przez: ile za oc


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *