Miecze swietlne

Na początek, non-farm płace zatrudnienia hit 163.000 w lipcu, nawet gdy stopa bezrobocia w zasadzie utrzymywał 8,3 procent. Co istotne, łączna liczba bezrobotnych, przy 12,8 mln, a stopa bezrobocia pozostała na niezmienionym poziomie w lipcu, jak pokazano mały ruch w rzeczywistości od początku tego roku.

usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej stanowiły największy obszar wzrostu w sektorze opieki zdrowotnej, z 8900 miejsc pracy. Pielęgniarstwo i ośrodkach opieki, z drugiej strony, były tylko negatywy, rzucając 2200 miejsc pracy.

Dla porównania, w czerwcu 2012 dodał 64.000 miejsc pracy w gospodarce, damskie spodnie jeansowe hurt 13.000 z nich Praca służba zdrowia. Maj 2012 była znacznie bardziej wytrzymałe chociaż, z opieki zdrowotnej rośnie aż o 33.000 miejsc pracy.

Raport wskazuje również, że BLS zatrudnienia poprawiły się w profesjonalnych i biznesowych usług, usług gastronomicznych i miejsc konsumpcji i produkcji.

Meditec.com, portal e-learning piasty 360training.com oferuje medyczną Asystent pakietu Office szkolenia, szkolenia technika farmacji i innych edukację zdrowotną.

napisane przez:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *