Najlepsza gra w uniwersum Star Wars

Użyj szampon na wulkanizacja tychy suche włosy, a raz dokładnie spłukać, użyj grzebienia, by sprawdzić włosy za ewentualne resztki owadów lub jaj (zwane nitów).

•Musisz zająć gnid jak najwięcej czoła żywych owadów. Gnidy są jaja, że ??owady leżące; Nieleczone mogą wykluć dwa tygodnie później, i rozpocząć nową społeczność owadów na głowie dziecka. Moczenie włosy na 30 minut w octu pomoże rozbić substancję stosowaną do mocowania tych jaj do włosów. Użyj grzebienia po jego wypłukane octu do usuwania jaja oraz wszelkie owady wyciągnięty przez grzebień.

Leczenie domu

•Kiedy już traktować swoje dziecko, należy natychmiast wynikać, że się z systemem czyszczenia, która zajmie się inwazji z domu na głowie.

Najlepsza gra w uniwersum Star Wars

•Zacznij od usuwając wszystkie pościel z łóżka, i umieszczanie jakiegokolwiek z obecnych w pralce na gorącym cyklu prania.

•Każdy podłoże, które nie mogą być myte należy suszyć w suszarce przez co najmniej 20 minut albo na sucho chemicznie.

•Odkurzyć swoje materace, dywany i tapicerki pojazdu.

Najlepsza gra w uniwersum Star Wars

•Umieść misie i inne zabawki pluszowe w szczelnym pojemniku. Jeśli można przechowywać pojemnika w garażu, tym lepiej! Nie ponownego otwarcia pudełka na dwa tygodnie.

Oczywiście, gdy masz pewność, że wyeliminowane zakażenia pasożytami, należy podjąć aktywne działania w celu zapobieżenia kolejnej inwazji powstawaniu. Upewnij się, że twoja rodzina jest świadoma rzeczy mogą zrobić, aby uniknąć zakażenia pasożytami od znowu do domu.

Nancy Williams to nowoczesna mama na misję, aby pomóc rodzicom z problemami wszy. Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązywania problemu z inwazją wszy, wszy Odwiedź informacji.

napisane przez: ubezpieczeniedlamlodych.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *