Zlot fanow Star Wars Starforce

W http://www.domy-balik.pl większości przypadków IBS, lekarz zapyta o objawy, które wystąpiły w celu ustalenia, czy jest to właściwa diagnoza. Istnieje kilka testów medycznych, które mogą być wykonywane w celu ustalenia, czy jest czy nie jest potwierdzony przypadek. Pierwszym typem próby jest rutynowe badanie fizykalne. Mimo to badanie jest prowadzone, lekarz będzie szukał oznak wzdęć i dyskomfortu. Jeśli lekarz stwierdzi, że IBS może być problemem, a następnie próbkę stolcu mogą być wymagane. Dalsze testy obejmują Sigmoidoskopia, endoskopii i kolonoskopii. Testy te działają w celu wyświetlenia tego przewodu pokarmowego w celu ustalenia, w jaki sposób mięśnie się poruszać, czy są jakieś znaczące nieprawidłowości, i wiele innych.

Wniosek

Zespół jelita nadwrażliwego jest chorobą, która dotyka około 30% ogólnej populacji Stanów Zjednoczonych. Jest to niewygodne, stan, który charakteryzuje kilka objawów. Objawy te obejmują ataki wzdęcia, łagodnego do ciężkiego skurcze brzucha, powikłania ze strony przewodu pokarmowego, takie jak biegunka i zaparcia i podobnych objawów.

Chociaż nie ma jednej przyczyny związane z tą chorobą, istnieje wiele teorii otaczające dlaczego dana osoba może go rozwijać. W tym stanie, odpowiedź na pytanie "Skąd wiesz, jeśli masz zespół jelita drażliwego?" zostało odebrane. Jeśli czujesz się tak, jakby można cierpieć z powodu tego schorzenia, należy pamiętać, aby skorzystać z pomocy lekarskiej.

napisane przez:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *